Eğitimler

Erzurum Valiliği Personellerine Etkili İletişim Eğitimi

10Ocak

Kurumsal Kapasite Gelişimi ve Etkili İletişim Eğitimi 10-12 Ocak 2017 tarihleri arasında kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel ve yöneticilerinden oluşan yaklaşık 50 kursiyerin katılımı ile Erzurum Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

Devamını oku


Hakiş Sendikasına İşçi-İşveren Sosyal Diyalog Projesi

07Mart

HAK-İŞ ve MÜSİAD’ın ortaklaşa yürüttüğü “İşçi ve İşverenlerin Uyum Yeteneklerinin Sosyal Diyalog Yaklaşımıyla Artırılması Teknik Destek Projesi” açılış toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıya Çalışma Sos

Devamını oku


Muş Valiliğine Protokol Eğitimi

07Mart

Muş Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından kabul edilen proje kapsamında kamu kurum amirlerine ve personellerine ‘İnsan Kaynaklarını Geliştirilmesine Yönelik Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları Eğitimleri’ verildi.

Devamını oku


Çanakkele Belediyesine Kurum İçi Eğitim

07Mart

Çanakkale Belediyesinde, Belediye Başkan Yardımcıları ve Müdürlere yönelik liderlik ve yöneticilik, kurumsal itibar yönetimi, koç stili liderlik gibi konuların ele alındığı “Kurum İçi Eğitim, Güçlü Yerel Yönetim - Yöneticilik Ve Liderlik Eğitimleri” 13 Şubat 2017 Pazartesi günü itibariyle başladı.

Devamını oku


KOSGEB Proje Danışmanlığı

07Şubat

KOBİ’lerin piyasada ki payını artırmak ve etkinliğini artırmak amacıyla KOSGEB’in veri tabanında bulunan işletmelere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Devamını oku


Almanca Eğitimi

07Şubat

Almancayı kısa sürede başarılı sonuçlar alarak öğrenmek istiyorsanız uzman öğretmenler yardımıyla size yardımcı olabiliriz.

Devamını oku


Üste Çık