Hakkımızda

Kurumsal Bilgiler

Uzman kadromuz ile bireylerin ve kurumların ihtiyacı olan danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz. Zengin ve kendini sürekli yenileyen eğitimlerimiz ile katılımcılarımızın ihtiyaçlarının ötesine geçebilmek en büyük amacımızdır.

İlk olarak siz değerli aile üyemiz ile birlikte eğitim ihtiyaç tespit formu doldurulur. Bu form ile birlikte size özel bir eğitim programı oluşturulur. Zaman kaybı yaşamadan size gerekli olan en doğru eğitime birlikte karar verilir ve en doğru yönlendirme yapılır. Daha sonra kişi eğitim derslerine başlar.Bu eğitim süresince uzman eğitmenlerimiz eşliğinde dersler verilir. Ancak kurumumuz kişinin yeterli eğitimi almadığını düşündüğü takdirde derslere devam ederek bireyin maksimum fayda sağlaması için gerekli çabayı harcamaktadır.

Ailemizden bireyi olmaya karar verirseniz

İ

llk olarak siz değerli aile üyemiz ile birlikte eğitim ihtiyaç tespit formu doldurulur. Bu form ile birlikte size özel bir eğitim programı oluşturulur. Zaman kaybı yaşamadan size gerekli olan en doğru eğitime birlikte karar verilir ve en doğru yönlendirme yapılır. Daha sonra kişi eğitim derslerine başlar.Bu eğitim süresince uzman eğitmenlerimiz eşliğinde dersler verilir. Ancak kurumumuz kişinin yeterli eğitimi almadığını düşündüğü takdirde derslere devam ederek bireyin maksimum fayda sağlaması için gerekli çabayı harcamaktadır.

Yeterli seviyeye ulaşıldığı takdirde, kurumumuz tarafından Başarı Belgesi yada Katılım Belgesi verilir. Benzer yol Kurumsal Gelişim Kurslarında da izlenmektedir. İlk olarak kurum ile ilk görüşmede kuruma eğitim ihtiyaç tespit formu doldurulur. İhtiyaç duyulan eğitim programı yapıldıktan sonra kurum ile iletişime geçilip eğitim ve eğitimci hakkında aynı zamanda yatırım maliyetleri hakkında detaylı bilgi verilir. Firma ile mutabık kalındıktan sonra dersler en verimli olabilecek haliyle başlar. Daha sonra aylık raporlamalar ile yönetici eğitime katılanları denetler ve Kurumumuz tarafından kurs bitiminde firma çalışanlarına Katılım Belgesi verilir.

Değerlerimiz

Kişisel Gelişim Eğitimleri
100%
Kurumsal Gelişim Eğitimleri
100%
Yabancı Dil Eğitimleri
100%
Danışmanlık Hizmetleri
100%
Seminer
100%
Üste Çık