Erzurum Valiliği Personellerine Etkili İletişim Eğitimi

Kurumsal Kapasite Gelişimi ve Etkili İletişim Eğitimi 10-12 Ocak 2017 tarihleri arasında kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel ve yöneticilerinden oluşan yaklaşık 50 kursiyerin katılımı ile Erzurum Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

   İletişim, Empati Kurma, Başlıca İletişim Yolları, Etkili İletişim Becerileri, İyi Bir Dinleyicinin Özellikleri, İletişimde Yapılan Hatalar vb. konu başlıkları ile verilen eğitim sonunda kurumların İletişim ve iletişim türleri hakkında bilgi sahibi olmaları, etkin iletişim yöntemlerini kullanma konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazanmaları, etkileşim unsurları konularında gerekli bilgi ve becerileri kazanmaları hedefleniyor.

   Kamu kurumlarına yönelik Kurumsal kapasite gelişimi ve etkili iletişim eğitimi ile ildeki kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet standartlarını bir üst seviyeye çıkarılması amaçlanıyor.

   Erzurum büyükşehir belediyesi, merkez ilçe belediyeleri, merkez ilçe kaymakamlıkları, Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi ile merkez kamu kurum ve kuruluşları yönetici ve personellerine verilen eğitim programı üç gün sürdü.
   Sertifika dağıtım törenine katılan Erzurum Vali Yardımcısı Muharrem Eligül, Valilik bünyesinde hizmet veren Proje Koordinasyon Merkezimizin eğitim programları alanında yapmış olduğu bu tarz projelerin devam edeceğini, her eğitime katılan her bir personele bir kelimelik dahi katkı sağlamanın il’in hizmet kalitesine, projelerine ivme kazandıracağını ve bu eğitimlerde elde edilen bilgi ve becerilerin mutlaka kurumlarımızda uygulanması gerektiğini belirterek kurumların elde ettiği her bir başarısının il’in başarısı olduğu, bölgenin ve ülkenin başarısı olduğunu ve bu başarıların durmadan duraksamadan eğitimlerle, projelerle ve etkin-etkili hizmet anlayışı ile devam etmesi gerektiğini dile getirdi.
   Kurumsal Kapasite Gelişimi ve Etkili İletişim eğitimi, Vali Yardımcısı Eligül’ün katılımı ile gerçekleştirilen sertifika töreni ile tamamlandı.

Erzurum Valiliği Personellerine Etkili İletişim Eğitimi

10Ocak

Bu içerik 2499 defa incelendi.
Üste Çık